کف قیمت بازار:
1401/07/10

قیمت میلگرد اصفهان بورس

  اخبار آهن کالا: کارخانه ذوب آهن یکی از اصلی‌ترین کارخانه‌های تولید کننده محصولات فولادی صنعتی و ساختمانی است. میلگرد یکی از شناخته‌ترین محصولات این کارخانه است. مجموعه ذوب آهن قادر است سالانه 2.8 میلیون تن مقاطع فولادی را تولید و روانه بازار کند. این مجموعه در سال 1344 با نام کارخانه ذوب آهن آریا...

اخبار آهن کالا

 

اخبار آهن کالا:

کارخانه ذوب آهن یکی از اصلی‌ترین کارخانه‌های تولید کننده محصولات فولادی صنعتی و ساختمانی است. میلگرد یکی از شناخته‌ترین محصولات این کارخانه است. مجموعه ذوب آهن قادر است سالانه 2.8 میلیون تن مقاطع فولادی را تولید و روانه بازار کند. این مجموعه در سال 1344 با نام کارخانه ذوب آهن آریا مهر در روستای لنجان تاسیس شد. پس از مدتی فعالیت خود را گسترش داد و در نهایت در سال 1357 به نام ذوب آهن اصفهان تغییر نام داد. میلگرد تولیدی این کارخانه با نام میلگرد ذوب آهن شناخته می‌شود. این میلگرد در بین مصرف کنندگان مقاطع فولادی طرفداران زیادی دارد.

میلگرد ذوب آهن اصفهان برای همه افرادی که در حوزه آهن آلات فعالیت دارند، نامی شناخته شده است؛ کیفیت عالی محصولات تولید شده این کارخانه به حدی بالاست که باعث شده بیشترین تقاضا را در بین مصرف کنندگان داشته باشد.

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “قیمت میلگرد اصفهان بورس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد
021-58916