کف قیمت بازار:
1401/07/11

استاندار هرمزگان: زنجیره تولید ۱۰میلیون تن فولاد در هرمزگان در حال تکمیل است

اخبار آهن کالا استاندار هرمزگان: زنجیره تولید ۱۰میلیون تن فولاد در هرمزگان در حال تکمیل است بندرعباس – استاندار هرمزگان گفت: زنجیره تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در هرمزگان در حال تکمیل است به گزارش خبرنگار مهر، فریدون همتی بعداز ظهر پنجشنبه پس از افتتاح دو پروژه مهم و راهبردی کارخانه تولید گندله آهن در بندرعباس....

اخبار آهن کالا

اخبار آهن کالا

زنجیره تولید ۱۰میلیون تن فولاد در هرمزگان در حال تکمیل است

بندرعباس – استاندار هرمزگان گفت: زنجیره تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در هرمزگان در حال تکمیل است

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون همتی بعداز ظهر پنجشنبه پس از افتتاح دو پروژه مهم و راهبردی کارخانه تولید گندله آهن در بندرعباس. و بندر اقتصادی در پارسیان، از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، در جمع خبرنگاران عنوان کرد: فاز نخست کارخانه گندله سازی به عنوان یکی از طرح‌های مهم در هرمزگان، با ظرفیت تولید دو و نیم میلیون تن گندله آهن در بندرعباس به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: برای احداث این مجموعه بالغ بر دو هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت گرفته و این کارخانه صنعتی برای ۳۶۰ نفر اشتغال‌زایی کرده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه قرار است طبق هدف گذاری صورت گرفته ۱۰ میلیون تن فولاد در هرمزگان تولید شود، افزود: زنجیره تولید فولاد در هرمزگان در حال تکمیل است و در این راستا به زودی واحدهای جدید تولید کنسانتره نیز در هرمزگان به بهره‌برداری خواهند رسید.

همتی با اشاره به افتتاح بندر منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، تصریح کرد: این بندر با سرمایه‌گذاری هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان احداث شده که در این فاز با بهره‌برداری از اسکله شماره پنج آن برای ۲۰۰ نفر ایجاد اشتغال شده است.

وی بندر اقتصادی پارسیان را از جمله طرح‌های راهبردی برای توسعه غرب هرمزگان دانست. گفت: با توجه هدف گذاری تولید بیش از ۱۴ میلیون تن محصولات پتروشیمی و چهار میلیون تن فولاد در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان، بندر این منطقه نقش مهمی در تجارت و صادرات کالا خواهد داشت.

 

 

سیستم فروش اعتباری

www.hanankala.ir

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “استاندار هرمزگان: زنجیره تولید ۱۰میلیون تن فولاد در هرمزگان در حال تکمیل است”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد
021-58916