کف قیمت بازار:
1401/07/10

آیا فاطمی امین گزینه مناسبی برای وزارت صمت است؟

امروز کشور با مشکلات متعددی روبروست و بخش عمده ای از حل مشکل در مجموعه وزارت صمت می باشد. طبیعی است که سکاندار این وزارت نقش کلیدی در موفقیت دولت سیزدهم و حل مشکلات کشور خواهد داشت. محمد سپهر:  امروز کشور با مشکلات متعددی روبروست و بخش عمده ای از حل مشکل در مجموعه وزارت صمت...

فاطمی-امین

امروز کشور با مشکلات متعددی روبروست و بخش عمده ای از حل مشکل در مجموعه وزارت صمت می باشد. طبیعی است که سکاندار این وزارت نقش کلیدی در موفقیت دولت سیزدهم و حل مشکلات کشور خواهد داشت.

محمد سپهر:  امروز کشور با مشکلات متعددی روبروست و بخش عمده ای از حل مشکل در مجموعه وزارت صمت می باشد. طبیعی است که سکاندار این وزارت نقش کلیدی در موفقیت دولت سیزدهم و حل مشکلات کشور خواهد داشت.
در خصوص گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت صمت باید به چند نکته توجه کرد:
1 – در تمام سوابق فاطمی امین موردی از کم کاری، تخلف و یا سوء استفاده ای وجود ندارد و مخالفین ایشان هم تاکنون نتوانسته اند حتی یک نکته منفی از ایشان در دوران خدمت و حتی زندگی شخصی بروز دهند.
2 – تحصیلات ایشان در دوره کارشناسی مهندسی الکترونیک در دانشگاه فردوسی مشهد؛   کارشناسی ارشد مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی در دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشجوی دکترای مدیریت راهبردی دانش دانشگاه عالی دفاع ملی است و رشته تحصیلی ایشان منطبق با کار وزارت و در بهترین دانشگاه های کشور می باشد.
3 – فاطمی امین از بدنه وزارت صمت بوده و از کارشناسی تا معاونت وزارت در این مجموعه حضور داشته و دهها مسئولیت را در بخش های مختلف این وزارت تجربه کرده و قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی و مدیرعامل شرکت های بزرگ آستان قدس نیز بوده است.
4 – ایشان بی واسطه معرفی شده از سوی رئیس جمهور بوده نه معرفی شده جریان ها، احزاب و دیگران، معاونت آستان قدس را داشته و سال ها با رئیس جمهور کار کرده و آقای رئیسی با شناختی که در کار برایشان حاصل شده وی را انتخاب کرده و همین بی واسطه بودن و اعتماد دو طرفه گره گشای مشکلات عدیده این وزارت خانه خواهد بود.
5 – فاطمی امین نظریه پرداز حوزه اقتصادی و صنعتی نیز هست و چندین کتاب کاربردی در حوزه راهبردی صنعت، معدن و تجارت، فراورده‌های غذایی، تجهیزات حمل‌ونقل،  تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی و … تالیف نموده است.
به هر روی انتخاب ایشان با شناخت کامل از وضعیت کشور و توانمندی وی توسط شخص رئیس جمهور بوده و حضور ایشان به حل مشکلات کشور در این بخش منجر خواهد شد.

آهن کالا همراه همیشگی شما

منبع : خبرگزاری تسنیم

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آیا فاطمی امین گزینه مناسبی برای وزارت صمت است؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد
021-58916